Preces

Uztura bagātinātājs

JOGURT VIVO kapsulas N30

Lietotāja instrukcija
  • 10.39€

Uztura bagātinātājs - pienskābās baktērijas. No baktēriju dzīvotspējas ir atkarīga to aktivitāte un efektivitāte nonākot kuņģa-zarnu traktā. Sākot ar ražošanas procesu līdz nokļūšanai zarnu traktā, baktērijām jāpārvar dažādu faktoru iedarbība, piemēram, temperatūra un spiediens ražošanas procesa laikā, glabāšanas apstākļi, kuņģa skābes un žults iedarbība gremošanas procesa laikā. Lai nodrošinātu optimālu baktēriju dzīvotspēju un efektivitāti Jogurt VIVO sastāvā esošās baktērijas ir aizsargātas ar Lallemand Inc. izstrādāto Bio-support tehnoloģiju augstas kvalitātes baktēriju celmu selekcijai un to stabilitātes uzlabošanai.

Lietošana: Bērni, vecāki par 3 gadiem – 1 kapsula dienā ēšanas laikā. Bērni, vecāki par 12 gadiem un pieaugušajiem – pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā. Glabāt ledusskapī (temperatūrā no + 2 °C līdz + 8 °C).

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Jogurta kultūra Rosell-94 (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus)*; Lactobacillus rhamnosus Rosell-11*; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi (E470b); antioksidants: askorbīnskābe (E300).