Preces

Bezrecepšu zāles

THERAFLU 500MG/6.1MG/100MG CIETAS KAPSULAS N16

Lietotāja instrukcija
  • 6.63€

1.       Kas ir Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas un kādam nolūkam tās lieto

 

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas lieto īslaicīgai saaukstēšanās, drebuļu un gripas simptomu atvieglošanai. Šie simptomi ir vieglas līdz vidēji stipras sāpes, drudzis, aizlikts deguns un dziļš, produktīvs klepus.

 

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas ir paredzēts tikai lietošanai pieaugušajiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma un vecākiem.

 

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas lietojams TIKAI gadījumā, ja Jums novērojami VISI sekojošie simptomi: sāpes un/vai drudzis, aizlikts deguns un produktīvs klepus. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, vai klepus ir vienlaicīgi ar lielu drudzi, ādas izsitumiem vai pastāvīgām galvassāpēm, Jums jākonsultējas ar ārstu.

 

Kā Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas iedarbojas

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cieto kapsulu sastāvā ir trīs aktīvās vielas:

·                paracetamols ir pretsāpju (analgētisks) līdzeklis un drudža mazinātājs (samazina temperatūru, kad Jums ir drudzis);

·                fenilefrīna hidrohlorīds ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis. Tas mazina aizlikumu Jūsu degunā un palīdz vieglāk elpot samazinot deguna eju tūsku;

·                gvaifenezīns ir atkrēpojošs līdzeklis, kas sašķidrina gļotas un atvieglo dziļu, produktīvu klepu.

 

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum, Guaifenesinum