Preces

Bezrecepšu zāles

ASCOPHEN-P tabletes N10

Lietotāja instrukcija
  • 0.74€

Ascophen P lieto simptomātiskai vieglu līdz vidēji stipru sāpju (piemēram, galvassāpes, zobu sāpes, locītavu sāpes, neiralģija (nervu sāpes), mialģija (muskuļu sāpes), dismenoreja (menstruāciju sāpes) u.c.) un drudža ārstēšanai. Ja pēc 3 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Lietošana:  Vienmēr lietojiet šīs zāles vai Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Pieaugušie, gados vecāki pacienti, pusaudži, kuri vecāki par 16 gadiem: 1-2 tabletes 2-3 reizes dienā. Maksimālā diennakts deva ir 6 tabletes. Pārtraukums starp lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks kā 6 stundas.

Pacienti ar nieru un/vai aknu darbības traucējumiem: Ja Jums ir aknu vai nieru darbības traucējumi, jāsamazina deva un starplaiks starp lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks kā 8 stundas. Lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

Lietošana bērniem un pusaudžiem: Ascophen P nedrīkst lietot bērniem, kuri jaunāki par 16 gadiem.

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Paracetamols, acetilsalicilskābe un kofeīns. Katra tablete satur 200 mg paracetamola, 200 mg acetilsalicilskābes un 40 mg kofeīna.