Preces

Bezrecepšu zāles

COLDREX MAXGRIP LEMON+VITAMĪNS C PULVERIS N10

Lietotāja instrukcija
  • 9.04€

Coldrex Maxgrip Lemon lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Šie simptomi ir galvassāpes, drebuļi, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtināta elpošana caur degunu, deguna blakusdobumu iekaisuma un iekaisuša kakla izraisītas sāpes.
Tas satur trīs aktīvās sastāvdaļas: paracetamolu, kas samazina sāpes un pazemina temperatūru drudža gadījumā,  fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu, C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas var būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē.

Lietošana: Pieaugušajiem (ieskaitot vecus cilvēkus) un bērniem no 12 gadu vecuma: Parastā deva ir pa 1 paciņai reizi 4 – 6 stundās pēc vajadzības. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās. Nelietot vairāk par 4 paciņām 24 stundu laikā. Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietot vienlaikus ar citām zālēm, kas satur paracetamolu, vai ar zālēm, kas mazina saauksīešanās, gripas un aizlikta deguna simptomus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam: Nav ieteicams, izņemot gadījumus, kad to iesaka ārsts.

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Katra paciņa satur 1000 mg paracetamola, 10 mg fenilefrīna hidrohlorīda un 40 mg askorbīnskābes.