Preces

Bezrecepšu zāles

COLDREX MAXGRIP MENTHOL & BERRIES PULVERIS N10

Lietotāja instrukcija
  • 9.04€

Coldrex MaxGrip Menthol & Berries satur paracetamolu, fenilefrīna hidrohlorīdu un askorbīnskābi (C vitamīnu). Paracetamols ir pretsāpju līdzeklis, kas palīdz arī pazemināt temperatūru drudža gadījumā. Fenilefrīna hidrohlorīds ir simpatomimētisks, deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu. C vitamīns papildina organismā C vitamīna daudzumu, kas var būt zaudēts vīrusu infekcijas, piemēram, saaukstēšanās gadījumā. Coldrex MaxGrip Menthol & Berries īslaicīgi atvieglo gripas un saaukstēšanās simptomus, tai skaitā galvassāpes, drudzi, iekaisuša kakla sāpes, cita veida sāpes, apgrūtinātu elpošanu caur degunu un deguna blakusdobumu iekaisuma radītās sāpes. Ja Jūsu veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas pēc 3 dienām, Jums jāsazinās ar ārstu.

Lietošana: Pieaugušajiem (ieskaitot vecākus cilvēkus) un pusaudžiem no 12 gadu vecuma un ar ķermeņa masu virs 54 kg. Vienas paciņas saturu izšķīdināt karstā ūdenī un lietot reizi 4 - 6 stundās. Vienas paciņas saturu ieberiet krūzē, līdz pusei piepildiet to ar ļoti karstu ūdeni. Labi izmaisiet. Pēc vajadzības pievienojiet aukstu ūdeni. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās. Nelietot vairāk par 4 paciņām dienā. 

 

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum, Acidum ascorbicum.