Preces

Bezrecepšu zāles

ACYCLOVIR ACIVIR CREAM 5% 5g

Lietotāja instrukcija
  • 5.65€

Acivir satur aciklovīru, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretvīrusu līdzekļiem. Tā kā tam piemīt pretvīrusu iedarbība, to lieto, lai ārstētu herpes vīrusa infekciju uz lūpām un sejas (aukstumpumpas).

Lietošana: Lietošanai uz ādas. Vienmēr lietojiet Acivir tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ja vien ārsts nav ieteicis savādāk, precīzi jāievēro tālākminētās devas. Acivir jāuzklāj uz bojātās ādas virsmas 5 reizes dienā ik pēc 4 stundām. Parastais ārstēšanās ilgums ir 5 dienas. Atkarībā no atveseļošanās norises, atsevišķos gadījumos to var pagarināt līdz 10 dienām. Ārstēšanos jāuzsāk pēc iespējas ātrāk pēc infekcijas pirmo pazīmju parādīšanās. Bieži atkārtojošos infekciju gadījumos ārstēšanos vajadzētu uzsākt jau agrīnā slimības attīstības stadijā, kad parādās pirmās saspringuma un niezēšanas pazīmes.

 

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela 1 g krēma satur 50 mg aciklovīra.