Preces

Uztura bagātinātājs

DOPPELHERZ AKTIV AUGEN VITAL kapsulas N30

  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 13.58€

Vienu reizi dienā.

Acis nepieciešamas katru dienu. Īpašu slodzi acīm rada darbs pie datora, bieža televizora skatīšanās un automašīnas vadīšana tumsā. Acu vielmaiņu ietekmē arī sauss gaiss, miega trūkums un nikotīns.

Acu veselībai un redzes asumam nozīmīgi ir dažādi faktori. Pie tiem pieder arī laba apgāde ar uzturvielām, piemēram, ar A vitamīnu un mikroelementu cinku. Tā kā šīs vielas organisms pats nespēj sintezēt, tās regulāri pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu.

Taču nesabalansēta uztura gadījumā šo vielu uzņemšana ar uzturu ne vienmēr ir optimāla.

A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi. Tā iedarbību papildina mikroelements cinks, kas arī palīdz uzturēt normālu redzi un ietekmē normālu A vitamīna vielmaiņu.

C un E vitamīni un mikroelements cinks palīdz pasargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

Luteīns un zeaksantīns ir sastopami augu izcelsmes pārtikas produktos (piemēram, zaļajos dārzeņos). Īpaši daudz luteīna un zeaksantīna ir acs daļā, ko dēvē par dzelteno plankumu.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Sojas eļļa (daļēji sacietējusi), želatīns, L-askorbīnskābe (C vitamīns), luteīnu un zeaksantīnu saturošs koncentrāts no samtenēm (4,4 %), olīveļļa, mitrumuzturētāji - glicerīns un sorbīts, DL-alfa tokoferols (E vitamīns), cinka glikonāts, stabilizētājs - bišu vasks, emulgators - sojas lecitīns, krāsvielas - dzelzs oksīdi un dzelzs hidroksīdi, zemesriekstu eļļa, retinols ( A vitamīns). Nesatur laktozi un glutēnu (lipekli).

Līdzīgie produkti