Preces

Uztura bagātinātājs

SWANSON LUTEĪNS UN ZEAKSANTĪNS / LUTEIN & ZEAXANTHIN kapsulas N60

Lietotāja instrukcija
  • 20.14€

Luteīns un zeaksantīns ir galvenie acs tīklenes pigmenti, ļoti svarīgi acīm. Tie galvenokārt tiek uzkrāti acs tīklenē. Zeaksantīns atrodas lēcā un tīklenes centrā –mākulā, selektīvi absorbē zilo gaismas enerģiju un tādejādi aizsargā acs tīkleni no gaismas kaitīgās iedarbības. Zeaksantīnam ir arī antioksidanta īpašības. Tas aizsargā acs lēcu un tīkleni pret brīvo radikāļu kaitējumu, kas rada ar vecumu saistītu acs mākulas deģenerāciju, retinopātiju, kataraktas attīstību. Klīniskie pētījumi ir apstiprinājuši, ka luteīna trūkums ne tikai izraisa patoloģiskas izmaiņas acs audos, bet arī neatgriezenisku redzes zudumu.

Luteīns nevar tikt sintezēts ķermenī, tas nonāk organismā ar pārtiku (augļi un dārzeņi). Zeaksantīnu var sintezēt tīklenē no luteīna. Šobrīd dominē viedoklis, ka, lai saglabātu labu redzi līdz sirmam vecumam, katru dienu, jums vajadzētu saņemt vismaz 10 mg luteīna.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Luteīns (no kliņģerīšu ziedu ekstrakta), Zeaksantīns OmniXan® (no paprikas augļiem), Zeaksantīns (no kliņģerīšu ziedu ekstrakta). Sastāvdaļas: želatīns, saulespuķu eļļa, luteīns, glicerīns (mitrumuzturētājs), attīrīts ūdens, zeaksantīns OmniXan®, rapšu eļļa, zeaksantīns, antioksidanti: tokoferola ekstrakts, askorbīnskābe.