Preces

Uztura bagātinātājs

PRO-VISIO FORTE vitamīni acīm tabletes N30

Lietotāja instrukcija
  • 13.12€

Komplekss satur spēcīgus augu valsts antioksidantus, antociānus ar asinsplūsmu uzlabojošām īpašībām, kas veicina redzes spēju krēslā un adaptāciju tumsā. Pro Visio Forte sastāvā esošie antociāni veicina asinsvadu caurlaidības samazinājumu, novēršot kapilāru asiņošanu cukura diabēta pacientiem. Tabletes ir obligāti jāsūkā, jo luteīns labāk uzsūcas tieši caur mutes gļotādu.

Lietošana: Pieaugušiem un pusaudžiem nosūkāt 1 tableti dienā vai lietot saskaņā ar acu ārsta norādījumiem.Var lietot ilgstoši. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.Nav piemērots bērniem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Standartizēts dabisks kliņģerīšu (Calendula officinalis) ziedu ekstrakts, no kura luteīns 10mg, zeaksantīns 0.5mg, Kaltēta melleņu (Vaccinium myrtillus) ogu sula, 25% dabisks melleņu (Vaccinium myrtillus) ogu ekstrakts, no kura antocianidīni 5mg, E vitamīns, Selēns, Sorbīts (E420), Nātrija citrāts (E331), Dabisks melleņu aromatizētājs, Taukskābju magnija sāļi (E470 b), Magnija silikāts (E553a)