Preces

Uztura bagātinātājs

ĀRSTNIECĪBAS ŽIBULĪTIS ® / ZVEZDNAJA OČANKA ® capsulas N30

Lietotāja instrukcija
  • 3.86€

ZVEZDNAJA OČANKA - Jūsu redzei!

Palīdz redzes orgānu funkcionālā stāvokļa uzturēšanai visām vecuma grupām.

Tās sastāvā ietilpstošais ārstnieciskais žibulītis (lakstu pulveris) - ir visā pasaulē zināms augs, kura lietošanas pieredze ir gadsimtiem ilga. To lieto kā vispārēju stiprinošu līzekli acīm, kad dažādu iemeslu dēļ ir traucētas redzes funkcijas, tai skaitā arī ar vecumu saistītās. Žibulīša ekstraktam kombinācijā ar auga pulveri ir reģenerējoša un pretiekaisuma iedarbība, kas, papildināta ar vitamīniem A, B2, C, cinku un rutīnu (Vitamīns PP), sniedz arī nepieciešamo barības vielu nodrošinājumu acu audiem.

Lietošana: Pieaugušajiem un bērniem pēc 14 gadiem - 2 kapsulas dienā ēdienreizes laikā. Lietošanas ilgums - 30 dienas. Pēc 10 dienām kursu var atkārtot.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela ārstniecības žibulīša lakstu pulveris – 385,84 mg, ārstniecības žibulīša ekstrakts – 150,96 mg, C vitamīns (askorbīnskābe) - 35 mg (43,75% no IDD), cinka oksīds – 18,8 mg, kas satur cinku – 15 mg (150 % no IDD*), P vitamīns (rutīns) – 18 mg, B2 vitamīns (riboflavīns) – 1,8 mg (128,57 % no IDD*), Vitamīns A (retinola acetāts) –1000 μg (125% no IDD), Palīgvielas: apjoma palielinātājs - mikrokristāliskā celuloze; pretsalipes vielas - kalcija stearāts un aerosils (silīcija dioksīds). Kapsulas apvalks: želatīns.