Preces

Bezrecepšu zāles

ZEĻEŅINA PILIENI 25ml

Lietotāja instrukcija
  • 3.53€

Zeļeņina pilieni ir augu izcelsmes zāles, ko lieto neirocirkulatoras distonijas ar funkcionāliem sirds darbības traucējumiem (ar noslieci uz palēninātu sirds darbību) gadījumos. ZEĻEŅINA PILIENI RFF satur 3 augu kombināciju un racēmisko mentolu ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu gadījumā panāktu labu ārstniecisko efektu. Zeļeņina pilienu sastāvā esošā Baldriāna tinktūra mazina nervu spriedzi, Maijpuķītes tinktūrai piemīt sirdsdarbību uzlabojošs efekts, Vilkogas tinktūra un mentols mazina gludās muskulatūras spazmas gan asinsvados, gan gremošanas traktā.

Lietošana: Zāles lieto iekšķīgi. Nav ieteicami lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību.
Pieaugušajiem ieteicamā reizes deva ir 20-25 pilieni.
Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma, gados vecākiem cilvēkiem un nieru slimniekiem reizes devu vēlams samazināt par 2-5 pilieniem.

Maksimālā dienas deva: 3 reizes devas.
Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās pēc 2 nedēļas ilgas zāļu lietošanas, ir ieteicams vērsties pie ārsta.

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela 1 ml šķīduma satur 0,2 ml Vilkogas tinktūras, 0,4 ml Maijpuķītes tinktūras, 0,4 ml Baldriāna tinktūras un 8 mg mentola racēmiskā.