Preces

Uztura bagātinātājs

GELADRINK PLUS AR ANANĀSU GARŠU 340G

  • 34.16€

Kolagēna peptīdi GELITA®

Glikozamīna sulfāts

Hondroitīna sulfāts

Vitamīnu un minerālvielu komplekss, kas palīdz uzturēt normālu kaulu un skrimšļu veselību un veicina saistaudu normālu veidošanos.

Uztura bagātinātājs ir ieteicams cilvēkiem ar  aktīvu dzīvesveidu un lielu slodzi locītavu un saišu aparātam, kā arī cilvēkiem ar lieko svaru un smaga fiziska darba veicējiem.

Balsta un kustību  sistēmai.  

Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos un ir nepieciešams normālai kaulu, skrimšļu un ādas darbībai. Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Mangāns palīdz uzturēt kaulu veselību un veicina saistaudu normālu veidošanos.

Varš palīdz uzturēt saistaudu veselību.

Kolagēna peptīdi GELITA®   - satur  I, II un III tipa kolagēnu hidrolizāta veidā, kas nodrošina augstu biopieejamību jeb uzsūkšanos.  Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns, kas veido organisma saistaudus  (atrodams cīpslās, saitēs, skrimšļos, kaulos, ādā u. c.).

Glikozamīns un hondroitīns ir locītavu skrimšļa pamatkomponenti, skrimšļu un saišu struktūras analogi. Glikozamīns ir svarīga sastāvdaļa locītavu skrimšļu struktūrā, kas cilvēka organismā sintezējas dabiskā ceļā, bet organismam novecojot, tas netiek pietiekoši sintezēts. Cilvēkam glikozamīns ir atrodams visos audos, bet augstā koncentrācijā tas ir sastopams locītavu skrimšļos.

Biotīns palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu. B6 vitamīns palīdz nodrošināt normālu homocisteīna, olbaltumvielu un glikogēna vielmaiņu.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela I, II un III tipa kolagēna hidrolizāts kolagēna peptīdi GELITA® (79%), kalcija laktāts, kalcija glikonāts, skābuma regulētājs citronskābe, glikozamīna sulfāta kālija hlorīds (1,7%), pektīns, hondroitīna sulfāts (0,83%), ananāsu, apelsīnu vai ķiršu aromatizētājs, metilsulfonilmetāns (MSM), L-askorbīnskābe, dabīgas krāsvielas: beta karotīns (ananāsu un apelsīnu garšai), betanīns no sarkanajām bietēm (ķiršu garšai); magnija oksīds, maltodekstrīns, saldinātājs sukraloze, mangāna glikonāts, vara glikonāts, piridoksīna hidrohlorīds, D-biotīns.