Preces

Uztura bagātinātājs

GELADRINK FAST kapsulas N360

  • 44.01€

Kolagēna peptīdi GELITA®

Zāģzobainā bosvēlija

Vitamīnu un minerālvielu komplekss,kas palīdz uzturēt normālu kaulu un skrimšļu veselību un veicina saistaudu normālu veidošanos.

Uztura bagātinātājs ir ieteicams cilvēkiem, kuriem ir aktīvs dzīves veids ar lielu slodzi locītavu un saišu aparātam, kā arī cilvēkiem ar lieko svaru un smaga fiziska darba veicējiem.

Balsta un kustību sistēmai. 

Zāģzobainā bosvēlija atbalsta locītavu elastīgumu, palīdz uzturēt locītavu komfortu.

Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu un skrimšļu darbībai. Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Varš palīdz uzturēt saistaudu veselību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Kolagēna peptīdi GELITA®   - satur  I, II un III tipa kolagēnu hidrolizāta veidā, kas nodrošina augstu biopieejamību jeb uzsūkšanos.  Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns, kas veido organisma saistaudus  (atrodams cīpslās, saitēs, skrimšļos, kaulos, ādā u. c.).

Vitamīns E un selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Antihomocisteīna komplekss (AntiHcy®) -vitamīni B6, B12 un folskābe palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela I, II un III tipa kolagēna hidrolizāts - kolagēna peptīdi GELITA® (64,8%), želatīns (kapsula), zāģzobainās bosvēlijas sveķu ekstrakts (9%), L-askorbīnskābe, DL-alfa-tokoferilacetāts, pretsalipes viela taukskābju magnija sāļi, īstā mārdadža sēklu ekstrakts, vara glikonāts, ciānkobalamīns, piridoksīna hidrohlorīds, pteroilmonoglutamīnskābe, L-selēnmetionīns, krāsviela titāna dioksīds (kapsula).