Preces

Uztura bagātinātājs

OLIMP LABS GOLD VIT. D MAX 2000SV kapsulas N30

Lietotāja instrukcija
  • 10.09€

GOLD – Vit D MAX īpašās, jaunākās paaudzes D vitamīna FlowCaps kapsulas satur augstu D3 vitamīna devu vienā kapsulā. FlowCaps Liquid Technology inovatīvā tehnoloģija nodrošina ātru un optimālu D vitamīna uzsūkšanos un pilnīgāku izmantošanu organismā.

Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka D vitamīns: palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību; palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs; veicina normālu kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu organismā; veicina normālu imūnsistēmas darbību; nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu.

Lietošana: 1 kapsula dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pēc ēšanas.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela MCT (vidēja garuma ķēdes triglicerīdi) eļļa, tokoferola ekstrakts (E306), D vitamīns, želatīns (kapsulas apvalks)