Preces

Bezrecepšu zāles

ALMAGELS A 170ml (ACTAVIS) PI

Lietotāja instrukcija
  • 4.49€

Almagel A tiek rekomendēts visos gadījumos, kas saistīti ar paaugstinātu kuņģa skābes veidošanos un sāpēm, piemēram:  kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla; akūts gastrīts; hronisks gastrīts ar normālu vai hipersekrēciju; hiatus hernia; atviļņa ezofagīts un gastroduodenīts; piroze; zarnu darbības traucējumi; kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas asiņošanas profilakse; citi kuņģa zarnu trakta traucējumi un komplikācijas, kas saistīti ar zāļu lietošanu.

Lietošana: Iekšķīgai lietošanai. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt! Rekomendē zāles lietot neatšķaidītas. Pēc zāļu lietošanas pirmo pusstundu nedrīkst lietot šķidrumu. Atkarībā no slimības stāvokļa lieto pa 1 - 2 mērkarotēm (1 mērkarote 5 ml) 3 – 4 reizes dienā (1/2 stundu pirms ēšanas un vakarā pirms gulētiešanas). Divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un dažu kuņģa čūlas formu gadījumā Almagel A var lietot starp ēdienreizēm. Profilaksei lieto pa 1 – 2 mērkarotēm Almagel A pirms zāļu, kuras kairina kuņģa un zarnu traktu, lietošanas. Almagel A lietošana netiek rekomendēta ilgāk par 12 dienām. Pavājinātas nieru darbības gadījumā, atkarībā no nieru darbības traucējumu smaguma, dienas deva jāsamazina, vai arī jāpalielina intervāli starp lietošanas reizēm.

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Alumīnija hidroksīda gels, magnija hidroksīda pasta un benzokaīns. 5 (1 mērkarote) ml suspensijas iekšķīgai lietošanai satur 2,18 g alumīnija hidroksīda gela, kas atbilst 218 mgalumīnija oksīda, 350 mg magnija hidroksīda pastas, kas atbilst 75 mg magnija oksīda un 109 mg benzokaīna.