Preces

Uztura bagātinātājs

SWANSON ENZĪIMI / FULL SPECTRUM ENZIMES kapsulas N90

Lietotāja instrukcija
  • 19.20€

Uztura bagātinātājā ir vairāku veidu dabas fermenti, kas palīdz sagremot pārtiku, uztur gremošanas sistēmas un žultspūšļa funkciju.

Enzīmi palīdz sagremot labāk un uzturēt normālu gremošanas funkciju. Palīdz sagremot ogļhidrātus, taukus, olbaltumvielas, laktozi un celulozi. Viņi sadala pārtikas uzturvielas pamata elementos, tā tiek labāk sagremota un izmantota mūsu ķermenī. Arī palīdz mūsu organismam labāk absorbēt nepieciešamās uzturvielas.

Katrā cilvēka ķermeņa šūnā vienā un  tajā pašā laikā ir virkne dažādu reakciju. Visi šūnu procesi tiek pārvaldīti un pēc vajadzības aktivizē fermentus. Bez viņiem, normālos apstākļos, šie procesi nevarētu notikt. Daži fermenti tiek iegūti ar pārtiku, citi veidojas dažādos orgānos: aizkuņģa dziedzerī, siekalu dziedzerī un tā tālāk. Dabīgie fermenti ir svaigos augļos un dārzeņos, žāvētos augļos un raudzētos pārtikas produktos. Fermenti bieži vien tiek iznīcināti temperatūrā, kas pārsniedz 45 ° C . Tāpēc viņi ir atrodami termiski neapstrādātos, netvaicētos, saldētos un citādi konservētos pārtikas produktos.

Traucējumi kuņģa un zarnu trakta funkcijās bieži vien ir saistīti ar neveselīgu uzturu, stresu, vecuma izmaiņām un tā tālāk.. Gremošanas fermenti, kas parasti sāk trūkt organismā, palīdz uzturēt gremošanas orgānus normālā darba kārtībā. Mūsu organismā fermenti nodrošina visus bioķīmiskos procesus, tostarp trīs svarīgākos -  mūsu pārtikas - cukuru, tauku un olbaltumvielu - sagremošanu. Ēdiens tiek sadalīts vienkāršākā materiālā, kuru organismā var absorbēt. Nepietiekamas fermentu ražošanas dēļ nepietiekami tiek sagremota barība, kas rada barības vielu trūkumu ķermenī, pūšanas procesus zarnās, sliktu pašajūtu.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Patentēts Enzīmu maisījums 64%, hidroksipropilmetilceluloze (augu izcelsmes kapsula), rīsu klijas, patentēts maisījums CereCalase® 6%.