Preces

Uztura bagātinātājs

OLIMP LABS SPOKO LOKO LEDENES N6

Lietotāja instrukcija
  • 5.45€

Spoko LOKO (TRAVELAN) garšīgas ingvera un C vitamīna ceļojuma sūkājamas konfektes uz kociņa ar jāņogu garšu ir efektīvs, drošs, augstas kvalitātes dabas produkts, kas palīdz saglabāt ceļojuma prieku un uzturēt labu pašsajūtu ceļojot; var lietot bērni.

Ingvers palīdz: saglabāt labu pašsajūtu, novērst nelabumu un vemšanu, ko izraisa jūrasslimība un/vai pārvietošanās ar transporta līdzekļiem, ceļošana ar lidmašīnu; veicināt gremošanu un uzturēt veselīgu gremošanas sistēmu; tonizēt, sekmēt enerģijas pieplūdi, mazināt nogurumu. Nesatur laktozi, lipekli, mākslīgos saldinātājus!

Lietošana: Paredzēts lietošanai bērniem no 6 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem diskomforta mazināšanai ceļojot ar transporta līdzekļiem (automašīna, kuģis, lidmašīna utt.). Ieteicamā dienas deva  - bērniem no 6 gadu vecuma 1ledene/konfekte dienā : 1 ledene/konfekte 30min. pirms plānotā ceļojuma;  pusaudžiem no 12gadu vecuma un pieaugušajiem 2 ledenes/konfektes dienā: 1 ledene/konfekte 30min. pirms plānotā ceļojuma un papildus vēl 1 ledene/konfekte ceļojuma laikā, ja nepieciešams.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela C vitamīns, Ingvera sakneņu ekstrakts, Cukurs, Glikozes sīrups, Citronskābe (E330), Nātrija citrāti (E331), Košenils (E120), Aromatizētājs