Preces

Bezrecepšu zāles
ALLERGODIL acu pilieni 0.05% 6ml
ALLERGODIL acu pilieni 0.05% 6ml

Allergodil acu pilieni, šķīdums bloķē histamīna un citu iekaisuma vielu, kas pastiprināti izdalās, ja Jums ir alerģija, iedarbību. Ja acis piesarkst, parādās nieze un acu asarošana, Allergodil acu pilieni to ātri novērsīs, jo Allergodil acu pilieniem ir tieša iedarbība uz acu konjunktīvu. Allergodil acu pilienus, šķīdumu lieto, lai ārstētu vai novērstu sezonālus alerģiskus simptomus acīs (alerģisks konjunktivīts, siena drudzis) pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 4 gadiem (sezonāla alerģija ir alerģija, ko izraisa, piemēram, koku vai zāles putekšņi, kas parādās noteiktā gada periodā). Allergodil acu pilienus, šķīdumu lieto, arī lai ārstētu nesezonālus (pastāvīgus) alerģiskus simptomus acīs (alerģisku konjunktivītu) pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem (nesezonāla alerģija ir alerģija, ko izraisa, piemēram, mājas putekļi, dzīvnieku spalvas vai pelējums, kas var parādīties jebkurā gadalaikā). Lietošana:  Sezonāls alerģisks konjunktivīts Ja ārsts nav ordinējis citādi, parastā deva ir 1 piliens Allergodil katrā acī 2 reizes dienā (no rīta un vakarā). Pastiprināta diskomforta gadījumā devu var palielināt līdz 1 pilienam katrā acī 4 reizes dienā. Pieaugušiem un bērniem, kas vecāki par 4 gadiem, lieto vienādu devu. Nesezonāls alerģisks konjunktivīts Ja ārsts nav ordinējis citādi, parastā deva ir 1 piliens Allergodil katrā acī 2 reizes dienā (no rīta un vakarā). Pastiprināta diskomforta gadījumā devu var palielināt līdz 1 pilienam katrā acī 4 reizes dienā. Pieaugušiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, lieto vienādu devu. Ja alerģijas uzliesmojums ir paredzams, tad Allergodil acu pilienus būtu jālieto profilakses nolūkos pirms došanās ārpus mājas. ..

8.00€ Bez PVN:7.14€

Bezrecepšu zāles
AMIDROP ACU PILIENI 5ml N6
AMIDROP ACU PILIENI 5ml N6

Acs attīrīšana no piesārņojuma pieaugušiem un bērniem no 3 mēnešu vecuma, nomierinoša, acs sasprindzinājuma mazinoša iedarbība. Lietošana: Skalot acis 1-6 reizes dienā, ja nepieciešams. ..

5.26€ Bez PVN:4.70€

Citi produkti
BEPANTHEN EYE ACU PILIENI 0.5ml N20 gb.
BEPANTHEN EYE ACU PILIENI 0.5ml N20 gb.

Bepanthen Eye aizsargā un mitrina acs virsmu, un padara to slidenu, nodrošinot ilgstošu nomierinošu iedarbību sekojošos gadījumos: mehānisks stress, piemēram, cieto vai mīksto kontaktlēcu lietošanas laikā vai diagnostiskas acu pārbaudes laikā; kaitīga vides iedarbība, piemēram, gaisa kondicionēšana, vējš, aukstums, sauss gaiss vai gaisa piesārņojums, piemēram, ar cigarešu dūmiem; acu kairinājums no intensīvas redzes noslodzes, piemēram, strādājot pie datora, mikroskopa vai ilgstoši vadot transportlīdzekli. Konservantus nesaturošajiem Bepanthen Eye acu pilieniem ir laba panesība arī lietojot tos ilgstoši. Bepanthen Eye acu pilieni piemēroti arī cilvēkiem, kas lieto kontaktlēcas. Lietošana: Noplēsiet vienu vienas devas flakonu. Pārliecinieties, ka flakons nav bojāts. Pagrieziet vienas devas flakona vāciņu (neraujiet). Iepiliniet vienu vai divus pilienus katrā acī vai uz kontaktlēcas iekšējās virsmas vairākas reizes dienā. Ja ilgstoši izjūtat diskomfortu, konsultējieties ar acu ārstu. ..

8.25€ Bez PVN:7.37€

Citi produkti
BLUGEL A ACU PILIENI 0.35ML N15
BLUGEL A ACU PILIENI 0.35ML N15

Radzenes aizsardzībai un acs virsmas mitrināšanai pie acs sausuma un pēc operācijām vai diagnostiskām procedūrām. Lietošana: Pilināt 1-2 pilienus 2-3 reizes dienā vai biežak, ja nepieciešams. Var pilināt uz kontaktlēcām. ..

10.21€ Bez PVN:9.12€

Citi produkti
HYLO-CARE acu pilieni 10ml
HYLO-CARE acu pilieni 10ml

Pilieni acs virsmas mitrināšanai un acs virsmas bojājumu mazināšanai: "sausās acs" gadījumā; pēc acu operācijām (t.sk. redzes korekcijas operācijām). Lietošana: 1-2 pilieni 3 reizes dienā vai biežāk, ja nepieciešams. Īpaši piemērots jutīgām acīm, var pilināt uz kontaktlēcām.   ..

9.62€ Bez PVN:8.59€

Bezrecepšu zāles
LECROLYN ACU PILIENI 40mg/ml  5ml
LECROLYN ACU PILIENI 40mg/ml 5ml

Lecrolyn acu pilieni satur nātrija kromoglikātu, kas nomāc histamīna un citu iekaisuma veicinātājvielu izdalīšanos. Labākam efektam medikamentu iesaka arī lietot profilaktiski. Lecrolyn acu pilienus lieto alerģiska konjunktivīta terapijai un profilaksei. Lietošana: Lietot tikai kā acu pilienus. Pieaugušie un bērni no 4 gadu vecuma: 1-2 pilieni katrā acī 2 reizes dienā. Bērniem, kas jaunāki par 4 gadiem lietot tikai pēc ārsta speciālista ieteikuma. Sezonas alerģiskā konjunktivīta terapija jāuzsāk tiklīdz parādās pirmie simptomi, vai arī profilaktiski pirms ziedputekšņu sezonas sākuma. Terapija jāturpina visu ziedēšanas sezonas laiku vai ilgāk, ja saglabājas alerģijas simptomi. ..

6.74€ Bez PVN:6.02€

Citi produkti
NAVIINFLA ACU PILENI 15ML
NAVIINFLA ACU PILENI 15ML

Acu pilieni ar dabīgiem augu ekstraktiem, kam piemīt antioksidantu, nomierinošas un lubricējošas īpašības. NAVI®INFLA aizsargā, nomierina un atjauno acs virsmas fizioloģisko stāvokli. Mazina tādus konjunktivītam raksturīgus simptomus, kā izdalījumi no acs, apsārtums, nieze. Lietot tikai kā acu pilienus. ..

6.70€ Bez PVN:5.98€

Citi produkti
NAVIVISION IRRITATED EYE pilieni iekaisušām acīm 15ml
NAVIVISION IRRITATED EYE pilieni iekaisušām acīm 15ml

Kliņģerītes un burvjlazdas ekstrakti palīdz atjaunot un stimulēt acs dabiskās aizsargspējas un asaru aparāta funkcijas. Palīdz ātri novērst sausuma, iekaisuma un noguruma sajūtu, kam nav pataloģiska cēloņa, bet gan ārēji faktori – pārāk ilga video ekrāna, monitora vērošana, kondicionēts gaiss, dūmi, cigarešu dūmi, saules staru iedarbība u.c. Lietošana: parasti lieto pa 1 pilienam katrā acī 2 – 3 reizes dienā, vai cik nepieciešams. Šos pilienus var lietot arī nēsājot kontaktlēcas ..

5.54€ Bez PVN:4.95€

Citi produkti
NAVIVISION PINK EYE pilieni apsārtušām acīm 15ml
NAVIVISION PINK EYE pilieni apsārtušām acīm 15ml

Kumelītes un žibulīša ekstrakti palīdz atjaunot un stimulēt acs dabiskās aizsargspējas un asaru aparāta funkcijas. Palīdz novērst apsārtušu acu simptomus – iekaisumu, asarošanu, niezi, dedzināšanu, svešķermeņa sajūtu un kairinājumu, ko rada ārēji faktori (pārāk ilga uzturēšanās saulē, vējš, piesārņots gaiss). Lietošana: parasti lieto pa 1 pilienam katrā acī 2 – 3 reizes dienā, vai cik nepieciešams. Šos pilienus var lietot arī nēsājot kontaktlēcas. ..

5.54€ Bez PVN:4.95€

Citi produkti
NAVIVISION TIRED EYE pilieni nogurušām acīm 15ml
NAVIVISION TIRED EYE pilieni nogurušām acīm 15ml

Alvejas ekstrakts un nātrija hialuronāts palīdz atjaunot un stimulēt acs dabiskās aizsargspējas un asaru aparāta funkcijas. Palīdz ātri novērst sausuma, iekaisuma un noguruma sajūtu, kam nav pataloģiska cēloņa, bet gan ārēji faktori- pārāk ilga video ekrāna, monitora vērošana, kondicionēts gaiss, dūmi, cigarešu dūmi, saules staru iedarbība u.c. Lietošana: parasti lieto pa 1 pilienam katrā acī 2 – 3 reizes dienā, vai cik nepieciešams. Šos pilienus var lietot arī nēsājot kontaktlēcas. ..

5.54€ Bez PVN:4.95€

Citi produkti
OCU FLASH 10ml
OCU FLASH 10ml

Paredzēts iepilināšanai acī vai acs skalošanai. Ir pretiekaisuma, antiseptiska iedarbība.Pilienus izmanto, lai nomierinātu acis, novērstu un papildus ārstētu neinfekciozu plakstiņu iekaisumu  un konjunktīvu. Produkts tiek izmantots acu diskomforta, piemēram, dedzināšana,  nieze un svešķermeņa sajūta acīs mazināsanai. Lietošana:Pilienus lietot pēc nepieciešamības. ..

5.11€ Bez PVN:4.56€

Bezrecepšu zāles
OCULOHEEL acu pilieni, 0.45 ml N15
OCULOHEEL acu pilieni, 0.45 ml N15

Oculoheel acu pilieni ir homeopātiskas zāles, ko lieto, ja ir iekaisušas, pārpūlētas, kairinātas vai asarojošas acis, graušanas sajūta acīs, jutīgums pret gaismu un plakstiņu iekaisumi. Lietošana: Bērniem un pieaugušajiem pa 1 pilienam slimajā acī 3 reizes dienā. ..

8.21€ Bez PVN:7.33€

Bezrecepšu zāles
OFTAGEL 2,5mg/g acu gēls10g
OFTAGEL 2,5mg/g acu gēls10g

Sausās acs sindroma ārstēšanai nepieciešami pilieni, kuri kā plēvīte aizsargā aci un kuriem ir labas mitrinošās īpašības. Lai sasniegtu šos mērķus Oftagel satur karbomēru, kas ir augstmolekulārs šķērseniskas struktūras polimērs. Karbomērs palielina acu pilienu viskozitāti un pagarina to saskarsmes laiku ar aci, kas samazina acs kairinājumu. Oftagel acu gēlu lieto sausās acs sindroma simptomu ārstēšanai. Lietošana: 1 piliens Oftagel 1 – 4 reizes dienā atkarībā no simptomu izteiktības. ..

6.25€ Bez PVN:5.58€

Citi produkti
OPTIVE PLUS acu pilieni 10ml
OPTIVE PLUS acu pilieni 10ml

Acu pilieni ar trīskaršas iedarbības formulu,kas nodrošina īlgstošu komfortu. Ieeļļo acs virsmu un mitrina acs virsmas šūnas, atjaunojot osmozes līdzsvaru PLUS aizsargajot dabīgās asaras ar lipīdu palielinašanu. Lietošana: Iepilināt vienu pilienu acīs 1-2 reizes dienā vai pēc nepieciešamības. Optive Plus nelietot ar kontaktlēcām. ..

14.22€ Bez PVN:12.70€

Bezrecepšu zāles
POTASSIUM IODIDE acu pilieni 2% 10ml
POTASSIUM IODIDE acu pilieni 2% 10ml

Potassium Iodide 2% acu pilienu sastāvā ir kālija jodīds un nelielā daudzumā jods, kas pastiprina peptīdu un lipīdu vielmaiņu un nedaudz samazina asins elementu agregāciju. Vietēji lietojot, jods un jodīdi parasti mazina acs stiklainā ķermeņa kataraktu. Ir iespējams palēnināt apduļķošanos un redzes asuma pazemināšanos, ko izraisa vecuma katarakta.Potassium Iodide 2% acu pilienus lieto, lai sekmētu uzsūkšanos acī, īpaši, ja ir izdalījumi, stiklveida ķermeņa asiņošana un dažādas izcelsmes kataraktas, tīklenes un acs ābola apvalka asinsvadu atero- un arteriolosklerotiskas pārmaiņas, tīklenes bojājumi un tuvredzība, kataraktas sākuma stadijā, radzenes iekaisums un redzes nerva atrofija, sēnīšu radīta konjunktīvas un radzenes iekaisuma papildārstēšanai. Preparātu var lietot pieaugušie, pusaudži un arī bērni no 3 gadu vecuma.Lietošana: pilina pa 1 - 2 pilieniem 2 - 4 reizes dienā konjunktīvas maisā...

4.97€ Bez PVN:4.44€

Citi produkti
RENU MPS DAUDZFUNKCIONĀLS ŠĶĪDUMS 120ml
RENU MPS DAUDZFUNKCIONĀLS ŠĶĪDUMS 120ml

Šķīdums kontaktlēcām. Tīra, dezinficē, mitrina un tajā var uzglabāt kontaktlēcas. Lietošana: Kopšanas procesā nav nepieciešana mehāniska attīrīšana. Šķīdumam piemīt arī efektīvas pretbakteriālas īpašības, nodrošinot acu veselību un samazinot infekciju risku. Tas tīra, atdala un noņem nosēdumus, kas veidojas no asaru vielmaiņas gala produktiem, notīra apkārtējās vides radītos netīrumus un nosēdumus no kontaktlēcu virsmas. Minimālais dezinfekcijas laiks – 4 stundas. ..

4.80€ Bez PVN:4.29€

Citi produkti
RENU MPS DAUDZFUNKCIONĀLS ŠĶĪDUMS 360ml
RENU MPS DAUDZFUNKCIONĀLS ŠĶĪDUMS 360ml

Šķīdums kontaktlēcām. Tīra, dezinficē, mitrina un tajā var uzglabāt kontaktlēcas. Lietošana: Kopšanas procesā nav nepieciešana mehāniska attīrīšana. Šķīdumam piemīt arī efektīvas pretbakteriālas īpašības, nodrošinot acu veselību un samazinot infekciju risku. Tas tīra, atdala un noņem nosēdumus, kas veidojas no asaru vielmaiņas gala produktiem, notīra apkārtējās vides radītos netīrumus un nosēdumus no kontaktlēcu virsmas. Minimālais dezinfekcijas laiks – 4 stundas. ..

9.58€ Bez PVN:8.55€

Citi produkti
SYSTANE BALANCE mitrinoši acu pilieni 10ml
SYSTANE BALANCE mitrinoši acu pilieni 10ml

Acu pilieni mitrina acs virsmu, ātri un uz ilgu laiku novērš sausuma sajūtu, kairinājumumu, dedzināšanu, ko izraisījuši ārējie faktori (putekļi, sauss,karsts gaiss, ilgstoša atrašanās datora tuvumā, TV skatīšanā u.c.) Lietošana: Pilināt pēc nepieciešamības, lai mazinātu sausuma sajūtu, graušanu, kairinājumu. ..

13.18€ Bez PVN:11.77€

Citi produkti
SYSTANE ULTRA mitrinoši acu pilieni 10ml
SYSTANE ULTRA mitrinoši acu pilieni 10ml

Acu pilieni piemēroti “sausās” acs sindroma ārstēšanai. Ātri noņem apsārtumu, sausumu, kairinājumu un sniedz komfortu dienas garumā. Novērš  pie sindromu "sausā acs" putekļu, dūmu (ieskaitot tabakas), smogu, vēja, ultravioleto gaismu, ilgstošu atrašanos pie datora un skatoties televīziju, valkājot kontaktlēcas. Lietošana: Ja lieto kontaktlēcas, tad izņem, iepilina pilienu, nogaida 15 min. un ievieto atpakaļ kontaktlēcu. Tiem, kas nenēsā kontaktlēcas- pilināt var pēc nepieciešamības. ..

11.39€ Bez PVN:10.17€

Bezrecepšu zāles
TEARS NATURALE PILIENI 15ml
TEARS NATURALE PILIENI 15ml

Tears Naturale lieto „sausās acs” sindroma ārstēšanai un ar to saistītu traucējumu – dedzināšanas sajūtas un kairinājuma – novēršanai. Medikamentu lieto arī, lai uz laiku novērstu ar vieglu kairinājumu, kas radies no saskares ar vēju vai sauli, saistītu diskomfortu. Lietošana:  Parastā deva ir pa vienam vai diviem pilieniem acī(s), cik bieži nepieciešams, lai novērstu „sausās acs” simptomus vai acu kairinājumu, vai saskaņā ar ārsta norādījumiem. ..

6.06€ Bez PVN:5.41€

Citi produkti
VISINE CLASSIC acu pilieni 0.05% 15ml
VISINE CLASSIC acu pilieni 0.05% 15ml

Īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai acu gļotādas tūskas un apsārtuma mazināšanai, ko izraisījis vējš, dūmi, hlorēts ūdens, kontaktlēcas (pēc to izņemšanas) un alerģisks iekaisums, ieskaitot siena drudzi, pacientiem ar neinfekciozu acu kairinājumu. Lietošana: Pieaugušie un bērni, kuri vecāki par 6 gadiem Skartajā acī iepilina 1 vai 2 pilienus divas vai trīs reizes dienā. Ja nepieciešams, ārstēšanu var turpināt līdz 2 dienām.   ..

7.59€ Bez PVN:6.78€