Preces

Citi produkti
Driclor roll-on pretsviedru līdzeklis 20 ml
Driclor roll-on pretsviedru līdzeklis 20 ml

Pretsviedru līdzeklis, kas pasargā no pārmērīgas padušu, palukstu un pēdu svīšanas. Driclor satur 20% alumīnija hlorīda sāls. Iegūtais rezultāts ilgst nevis stundas, bet dienas. Pēc nedēļu ilgas lietošanas svīšana samazinās par 50%. Darbības veids: Veido želejveidīgu barjeru sviedru dziedzeros, samazinot un galu galā apturot sviedru izdalīšanos. Sviedri uzsūcas atpakaļ organismā un tiek izvadīti no tā normālā veidā. Piemērots visiem ādas tipiem. Drīkst lietot visi, kam parastie pretsviedru līdzekļi nepalīdz. Lietošana: Jālieto vakarā pēc vannas/dušas, pirms gulēšanas. No rīta Driclor jānomazgā. Pirms Driclor uzklāšanas attiecīgā ķermeņa daļa jānosusina ar dvieli. Driclor nedrīkst lietot uz kairinātas, bojātas vai slapjas ādas, kā arī īsi pēc skūšanās vai depilācijas. Driclor nav paredzēts lietošanai dienā. Ja svīšana ir pārlieku intensīva, dienas laikā papildus jālieto parastais dezodorants. Driclor lieto vienu reizi dienā 7-10 dienas. Kad svīšana ir samazinājusies, Driclor var lietot 2-3 reizes nedēļā. ..

15.63€ Bez PVN:12.92€

Citi produkti
EUCERIN PH5 DEO ROLL-ON 50ml
EUCERIN PH5 DEO ROLL-ON 50ml

Eucerin pH5 dezodorants nodrošina ilgstošu aizsardzību pret nepatīkamu ķermeņa aromātu. Var lietot gadījumos, ja vērojama citu dezodorantu nepanesība. Samazina sviedru aromātu izraisošo baktēriju aktivitāti, nekairina padušu ādu. Piemērots pēc apmatojuma likvidēšanas. Saglabā ādas pH līmeni. Nesatur smaržvielas un alkoholu. ..

9.24€ Bez PVN:7.64€

Citi produkti
EUCERIN PRETSVIEDRU DEZODORANTS AR RULLĪTI 48H 50ml
EUCERIN PRETSVIEDRU DEZODORANTS AR RULLĪTI 48H 50ml

Eucerin dezodorants-rullītis nodrošina 48 stundu aizsardzību pret stipru svīšanu un nepatīkamu ķermeņa aromātu. Piemērots jutīgai ādai un pēc skūšanās. Klīniski pierādīta efektivitāte un saderība pacientiem ar pārmērīgu svīšanu. Nesatur alkoholu. ..

9.24€ Bez PVN:7.64€