Preces

Citi produkti
DEGUNA ASPIRĀTORS BĒRNIEM/NOSEFRIDA
DEGUNA ASPIRĀTORS BĒRNIEM/NOSEFRIDA

Jau no pirmājiem dzīves dienām bērnu nazalais aspirators NoseFrida® nodrošinās Jūsu mazuļiem brīvu elpošanu un līdz ar to labu apetīti un ciešu miegu. Jaundzimušam bērnam iesnas ir nopietna problēma. Atšķirībā no pieagušajiem mazie bērni neprot izšņaukt degunu. Aizlikts deguntiņš apgrūtina elpošanu, bērns sajūt diskomfortu: nevar gulēt, slikti ēd, niķojas. NoseFrida® priekšrocības: viegla deguna tīrīšana un iespēja koriģēt sūkšanas jaudu izstrādāts, patentēts un ražots Zviedrijā. izstrādāts Zviedrijas MAS institutā (auss, kakla un deguna instituts) klīniski testets Zviedrijā drošs, evektīvs, higiēnisks viekāršs lietošanā un kopšana klīniski pieradīts – higiēniskais filtrs pilnībā novērš inficēšanas risku speciāla caurulītes gala konstrūkcija novērš jebkādu kontaktu ar jūtīgo iekaisušo gļotādu pat gadījuma, ja bērns veic asas kustības. NoseFrida® maināmos filtrus Jūs varat iegādāties atsevišķi. NoseFrida® lietošana:             Paņemiet mute NoseFrida® sarkano iemuti, caurulītes snīpīti ievietojiet mazuļa nāsi un izdariet sūkšanu. Pēc katras lietošanas reizes iztīriet NoseFrida® . Atvienojiet caurulīti un izskalojiet to ar karsto ūdeni un mazgašanas līdzekli, bet pēc tam ļaujiet caurulītei nožūt. Nomainiet filtru un pievienojiet caurulīti atpakaļ. Blivi noslēdziet caurulīti ar vāku, līdz izdzirdēsiet raksturīgu skaņu. Izmantojiet tikai gļotu tīrīšanai no mazuļa deguna. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. NoseFrida® iepakojumā ietilpst: 1 aspirators, 3 rezerves filtri un futlāris uzglabāšanai. ..

5.13€ Bez PVN:4.58€

Citi produkti
DIŠI DABĪGO ĒTERISKO EĻĻU KOMPOZĪCIJA 10ML
DIŠI DABĪGO ĒTERISKO EĻĻU KOMPOZĪCIJA 10ML

Saaukstēšanās profilaksei. Bezzāļu palidzība saaukstēšanas sezonā.Gaisa aromatizācijai 2-3 pilieni eļļas DIŠi uzpilināt uz salvetes vai jebkuras auduma virsmasun novietot sev blakus, aromāta ieelpošanai.  ..

5.20€ Bez PVN:4.30€

Citi produkti
DIŠI SILDOŠS GĒLS BĒRNIEM 30ML
DIŠI SILDOŠS GĒLS BĒRNIEM 30ML

Saaukstēšanās profilaksei. Bezzāļu palidzība saaukstēšanas sezonā.Gēlu DIŠI bērniem jālieto situācijas, kad nepieciešama siltumapmaiņa bērna organismā. Kad bērns ir pārsalis. Bērniem no 1 gada vecuma. ..

5.88€ Bez PVN:4.86€

Bezrecepšu zāles
EUPHORBIUM COMPOSITUM  S deguna aerosols 20ml
EUPHORBIUM COMPOSITUM S deguna aerosols 20ml

Euphorbium compositum Nasal spray S ir homeopātiskas zāles, ko lieto dažādas izcelsmes deguna gļotādas iekaisuma (vīrusu, bakteriāla, alerģiska) gadījumā; sausa katarāla, hiperplastiska un artrofiska deguna gļotādas iekaisuma gadījumā, kā palīglīdzekli ozēnas ārstēšanai; hroniska deguna blakusdobumu iekaisuma gadījumā; elpošanas atvieglošanai caur degunu siena drudža gadījumā. Lietošana: Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem pēc 6 gadu vecuma: pa 1-2 iesmidzinājumiem katrā nāsī 3-5 reizes dienā. Bērniem 2-5 gadu vecumā: pa 1 iesmidzinājumam katrā nāsī 3-4 reizes dienā.   ..

7.76€ Bez PVN:6.93€

Citi produkti
HUMER 050 hipertoniskais aerosols 50ml
HUMER 050 hipertoniskais aerosols 50ml

Humer 050 - hipertonisks - 100% jūras ūdens atbrīvo elpošanu aizlikta deguna gadījumā mazina tūsku, izvada biezās gļotas. Nostiprina dabīgās aizsardzības spējas. Humer 050 var lietot bērniem no 3 mēnešu vecuma. Lietošana: 1 - 2 izsmidzinājumi katrā nāsī 2-3 reizes dienā. Lietojot līdzekli īpaši iekaisušas gļotādas gadījumā, iespējama kņudinoša sajūta. ..

7.44€ Bez PVN:6.64€

Citi produkti
HUMER 150 bērniem 150ml
HUMER 150 bērniem 150ml

HUMER 150 ir sterils, izotonisks,  jūras ūdens - deguna dobuma ikdienas higiēnai, deguna gļotādas mitrināšanai sausā gaisā, deguna gļotādas attīrīšanai, īpaši pielāgots uzgalis zīdaiņiem Lietošana: 1 izsmidzinājums katrā nāsī 2 – 3 reizes dienā.   ..

8.21€ Bez PVN:7.33€

Citi produkti
HUMER 18x5ml
HUMER 18x5ml

HUMER ir sterils, izotonisks - deguna dobuma ikdienas higiēnai, deguna gļotādas mitrināšanai sausā gaisā, deguna gļotādas attīrīšanai. Humer Monodevas - zīdaiņiem no dzimšanas līdz gadam. Lietošana:  Pārbaudiet, vai vienas devas flakons ir nebojāts pirms atvēršanas. Humer var lietot 1 līdz 6 reizes dienā. Zīdaiņiem: noguldiet mazuli uz sāniem.Bērniem un pieaugušajiem: sēžot vai stāvot noliekt galvu uz sāniem.Iepilināt vienu devu abās nāsīs un maigi saspiest.Noslaucīt ar salveti. Flakonu var aizvērt uzliekot uzgalim noņemto daļu.   ..

6.48€ Bez PVN:5.79€

Citi produkti
HUMER SINUSĪTS 15ML
HUMER SINUSĪTS 15ML

Sinusīts aerosols - hipertonisks šķīdums ar glicerīnu un augu ekstraktiem. To lieto, ja ir stipri aizlikts deguns sinusīta, iesnu vai rinofaringīta gadījumā. Tas ātri atbrīvo elpošanu, tā mazinot spiedienu deguna blakusdobumos, kā arī  mazina ar to saistītās sāpes. Ar augu ekstraktiem bagātinātais hipertoniskais šķīdums veicina deguna sekrēciju un baktēriju un vīrusu izvadīšanu.      Lietošana: Deguna aerosols. Bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem. Izšņauciet degunu. Sakratiet pudelīti un noņemiet aizsargvāciņu. Lietojot pirmo reizi, 1-2 reizes nospiediet sūkņa aktivizēšanai. Vertikāli ievietojiet uzgali vienā nāsī, ar pirkstu aizspiežot otru nāsi. Ieelpojot iesmidziniet 3-4 reizes katrā nāsī. Higiēnas nolūkos, pēc katras lietošanas reizes noskalojiet uzgali ar karstu ūdeni, nosusiniet un uzlieciet atpakaļ pudelītei. ..

11.21€ Bez PVN:10.01€

Bezrecepšu zāles
IMMUNOKIND tabletes N150
IMMUNOKIND tabletes N150

Immunokind ir homeopātiskās zāles imūnsistēmas stiprināšanai bērniem un zīdaiņiem. Lietošana: Vienmēr lietojiet Immunokind tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir: Bērniem no 1 mēneša līdz 6 gadu vecumam: nozīmē pa 1 tabletei 3 reizes dienā. Tabletes ieteicams ieņemt pusstundu pirms vai pēc ēšanas, ļaujot tām lēni izšķīst mutē. Bērniem līdz 3 gadu vecumam tabletes var izšķīdināt nelielā daudzumā ūdens. Immunokind lietošana ilgāku laiku (vairāk par 2 nedēļām) bez konsultēšanas ar ārstu nav ieteicama. ..

11.29€ Bez PVN:10.08€

Uztura bagātinātājs
JUG POMOGUŠA PRETSAAUKSTĒŠANAS SĪRUPS 100ML
JUG POMOGUŠA PRETSAAUKSTĒŠANAS SĪRUPS 100ML

Sīrups bērniem pret klepu. ..

4.14€ Bez PVN:3.42€

Bezrecepšu zāles
OTRIVIN NASAL DROPS 0,05% deguna pilieni 10ml
OTRIVIN NASAL DROPS 0,05% deguna pilieni 10ml

Deguna aizlikuma mazināšanai saaukstēšanās, siena drudža vai cita alerģiska rinīta un sinusīta gadījumā.Otrivin 0,05% indicēts lietošanai bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem. Lietošana:Bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem 1 līdz 2 pilieni katrā nāsī 1 līdz 2 reizes dienā. Bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem 2 līdz 3 pilieni katrā nāsī 2 līdz 3 reizes dienā. ..

3.36€ Bez PVN:3.00€

Citi produkti
PANTHENOSE DEGUNA ZIEDE PANTENOLS + E VITAMĪNS + ĒTERISKAS EĻĻAS 7.5ML
PANTHENOSE DEGUNA ZIEDE PANTENOLS + E VITAMĪNS + ĒTERISKAS EĻĻAS 7.5ML

Mazina deguna aizlikumu. Ādas aizsardzībai un atjaunošanai ap nāsīm. Var lietot pieaugušie, bērni pēc 3 gadu vecuma. ..

3.96€ Bez PVN:3.27€

Citi produkti
RHINOMER deguna sekrēta aspirators bērniem N1
RHINOMER deguna sekrēta aspirators bērniem N1

Šī ierīce ir veidota, lai palīdzētu atbrīvot Jūsu bērna degunu, maigi izņemot traucējošus deguna izdalījumus.Vienkāršs, drošs un higiēnisks lietošanā, Rhinomer deguna sekrēta aspirators palīdz Jūsu bērnam normāli elpot, ēst, gulēt un atkal justies labāk.Deguna izdalījumu izņemšana palīdz novērst papildu sarežģījumus, piemēram, ausu infekcijas (otīts), sinusa infekcijas (sinusīts) vai klepu.Higiēnisku apsvērumu dēļ, lai izvairītos no inficēšanās, uzgaļi ir paredzēti tikai vienreizējai lietošanai. Pēc lietošanas uzgaļi ir jāizmet. Lietošana: Nostipriniet nomaināmo uzgali ierīces korpusā. Ievietojiet uzgaļa ievadu bērna nāsī. Caur iemuti vienmērīgi un maigi veiciet sekrēta atsūkšanu. Atkārtojiet procesu otrai nāsij. Izņemiet nomaināmo uzgali un izmetiet to. ..

7.02€ Bez PVN:6.27€

Citi produkti
RHINOMER rezerves uzgaļi N10
RHINOMER rezerves uzgaļi N10

Nomaināmie rezerves uzgaļi Rhinomer deguna sekrēta aspiratoram bērniem. ..

6.06€ Bez PVN:5.41€

Citi produkti
SAMAHAN HERBAL BALM 7g
SAMAHAN HERBAL BALM 7g

Ajūrvēdas medicīnas augu pretsāpju ziede. Izstrādāta, izmantojot ilgstošā praksē pārbaudītus augus, kuru formula veidota tā, lai tiktu sasniegts maksimālais effekts. Sastāv no 6 augiem, ēteriskajām eļļām, mentola un kampara. Pret saaukstēšanos, drudzi un iesnām. Pret muskuļu, muguras sapēm, spazmām, reimatiskajiem traucējumiem, krampjiem.   ..

2.32€ Bez PVN:1.92€

Bezrecepšu zāles
SINUPRET pilieni 100ml
SINUPRET pilieni 100ml

Sinupret pilieni ir augu valsts izcelsmes sekretolītisks līdzeklis. Sinupret pilienus lieto sekojošos gadījumos: akūti un hroniski deguna blakusdobumu iekaisumi; akūti un hroniski elpceļu iekaisumi; kā papildu līdzekli antibakteriālai terapijai. Lietošana: Ja ārsts nav noteicis citādi, tad Sinupret pilienus rekomendē lietot kā norādīts zemāk: Bērniem no 12 gadiem un pieaugušajiem: 50 pilieni 3 reizes dienā ( atbilstoši 150 pilieni vai 9 ml dienā) Bērniem no 6 līdz 11 gadiem: 25 pilieni 3 reizes dienā ( atbilstoši 75 pilieni vai 4.5 ml dienā) Bērniem no 2 līdz 5 gadiem: 15 pilieni 3 reizes dienā ( atbilstoši 45 pilieni vai 2.7 ml dienā) Īpašos gadījumos bez riska ir iespējams divas reizes paaugstināt devu (t.i., pa 50 pilieniem 6 reizes dienā). Sinupret pilienus iepilina nelielā daudzumā ūdens. ..

9.04€ Bez PVN:8.07€

Citi produkti
UNADOSE NaCl FIZIOLOĢISKAIS ŠĶĪDUMS 5MLX30
UNADOSE NaCl FIZIOLOĢISKAIS ŠĶĪDUMS 5MLX30

Fizioloģisks fizioloģiskais šķīdums bez konservanta. Vienreizējas devas Unadose flakons ir higiēnisks, viegli lietojams un drošs. ..

6.25€ Bez PVN:5.17€

Bezrecepšu zāles
VIBROCIL deguna pilieni 15ml
VIBROCIL deguna pilieni 15ml

Vibrocil nodrošina ātru un ilgstošu aizlikta un tekoša deguna simptomu atvieglošanu, ko izraisa dažādas infekcijas vai alerģiski augšējo elpceļu traucējumi. Tas palīdz atbrīvot aizliktu degunu.Vibrocil netraucē deguna skropstiņepitēlija darbību.Vibrocil lieto deguna tūskas mazināšanai saaukstēšanās, akūta un hroniska rinīta, siena drudža vai citu alerģisku rinītu (alerģijas pret mājas putekļiem, dzīvnieku vilnu u.c.), vazomotora rinīta un deguna blakusdobumu iekaisuma (sinusīta) gadījumā. Vibrocil var lietot arī vidusauss iekaisuma (otīta) papildterapijā. Lietošana:  Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis (-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Bērni jaunāki par 1 gadu: lietošana nav ieteicama. Bērni no 1 līdz 6 gadu vecumam (pieaugušā uzraudzībā): pa 1-2 pilieniem katrā nāsī 3-4 reizes dienā. Bērni no 6 līdz 12 gadu vecumam ( pieaugušā uzraudzībā): pa 3-4 pilieniem katrā nāsī 3-4 reizes dienā. Pusaudži vecāki par 12 gadiem un pieaugušie: pa 3-4 pilieniem katrā nāsī 3-4 reizes dienā. ..

6.04€ Bez PVN:5.39€

Bezrecepšu zāles
ZYRTEC 1mg/ml šķīdums 75ml
ZYRTEC 1mg/ml šķīdums 75ml

Zyrtec ir pretalerģijas līdzeklis, ko lieto, lai atvieglotu deguna un acu simptomus sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta gadījumā, lai ārstētu nātreni. Lietošana: Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma: 10 mg jeb 10 ml šķīduma iekšķīgai lietošanai (2 pilnas mērkarotes) vienu reizi dienā. 6 – 12 gadus veci bērni: 5 mg jeb 5 ml šķīduma iekšķīgai lietošanai (viena pilna mērkarote) divas reizes dienā. 2 – 6 gadus veci bērni: 2,5 mg jeb 2,5 ml šķīduma iekšķīgai lietošanai (puse mērkarotes) divas reizes dienā. ..

4.92€ Bez PVN:4.39€