Preces

Bezrecepšu zāles
NICORETTE COOLMINT AEROSOLS IZSMIDZINĀMS MUTES DOBUMĀ 150 DEVAS
NICORETTE COOLMINT AEROSOLS IZSMIDZINĀMS MUTES DOBUMĀ 150 DEVAS

Kas ir Nicorette Coolmint un kādam nolūkam tās lieto Nicorette Coolmint lieto, lai palīdzētu Jums pārtraukt smēķēšanu, kad Jūs vēlaties to atmest. Šī ir ārstēšanas metode, ko sauc par nikotīna aizvietojošo terapiju (NAT). Nicorette Coolmint atvieglo nikotīna atmešanas simptomus, ieskaitot tieksmi, simptomus, kurus novēro, pārtraucot smēķēšanu. Kad Jūs pārtraucat nikotīna piegādāšanu ar cigarešu palīdzību Jūsu organismam, Jūs pārņem dažāda veida nepatīkamas sajūtas, ko sauc par atcelšanas simptomiem. Lietojot Nicorette Coolmint, Jūs varat novērst vai samazināt šīs nepatīkamās sajūtas un tieksmi pēc cigaretēm. Tas ir tāpēc, ka Jūs turpinat nodrošināt organismu ar mazu daudzumu nikotīna uz īsu laika periodu. Nicorette Coolmint nesatur darvu, oglekļa monoksīdu vai citus toksīnus, kas ir cigarešu dūmos. Lai palielinātu iespēju atmests smēķēšanu, Jums jāmeklē padoms un atbalsts, ja Jūs variet. Citas zāles un Nicorette Coolmint Pastāstiet  ārstam vai farmaceitam par visām zālēm, kuras lietojat vai pēdējā laikā esat lietojis, ieskaitot zāles, ko var iegādāties bez receptes. Tas īpaši ir svarīgi, ja Jūs lietojat zāles, kas satur: teofilīnu, lai ārstētu astmu, takrīnu, lai ārstētu Alcheimera slimību, klozapīnu, lai ārstētu šizofrēniju, ropinirolu, lai ārstētu Parkinsona slimību. Nicorette Coolmint lietošana kopā ar uzturu un dzērienu Aerosola izsmidzināšanas mutes dobumā laikā nedzeriet un nelietojiet uzturu. Grūtniecība, barošana ar krūti un fertilitāte Tas ir ļoti svarīgi pārtraukt smēķēšanu grūtniecības laikā, jo tas var ietekmēt bērna augšanu. Tā var arī izraisīt priekšlaicīgi dzimuša vai nedzīvi dzimuša bērna piedzimšanu. Tas ir labi, ja Jūs varat atmest smēķēšanu, nelietojot nekādas nikotīnu saturošas zāles. Ja tas nav iespējams, tad Nicorette Coolmint var lietot tikai pēc konsultēšanās ar medicīnas aprūpes speciālistiem, kuri uzrauga Jūsu grūtniecību, ģimenes ārsts, vai ārsts, kurš ir specializējies, lai palīdzētu cilvēkiem atmest smēķēšanu. ..

23.72€ Bez PVN:21.18€

Bezrecepšu zāles
NICORETTE FRESHFRUIT GUM 2mg N30
NICORETTE FRESHFRUIT GUM 2mg N30

  Nicorette Freshfruit košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus:   sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu   smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas atmest smēķēšanu. Lietošana: Nicorette Freshmint 2 mg košļājamo gumiju lieto, ja Jūs izsmēķējat mazāk kā 20 cigaretes dienā vai smēķējat 30 minūšu laikā pēc pamošanās. Košļājiet košļājamās gumijas gabaliņu, kad jūtat tieksmi smēķēt. Košļājiet lēnām, līdz garša kļūst spēcīga, tad pārtrauciet un ievietojiet košļājamo gumiju starp smaganām un vaigu. Kad garša kļūst vājāka, pakošļājiet vairākas reizes, līdz garša pastiprinās, tad atkal pārtrauciet. Šādā veidā turpiniet košļāšanu apmēram pusstundu. Lieto apmēram 8 – 12 gabaliņus dienā. ..

9.97€ Bez PVN:8.90€

Bezrecepšu zāles
NICORETTE FRESHFRUIT GUM 4mg N30
NICORETTE FRESHFRUIT GUM 4mg N30

Nicorette Freshfruit košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas. Lietošana: Nicorette Freshmint 4 mg košļājamo gumiju lieto, ja Jūs izsmēķējat vairāk kā 20 cigaretes dienā vai iepriekš Jums nav izdevies atmest smēķēšanu ar 2 mg košļājamo gumiju. Košļājiet košļājamās gumijas gabaliņu, kad jūtat tieksmi smēķēt. Košļājiet lēnām, līdz garša kļūst spēcīga, tad pārtrauciet un ievietojiet košļājamo gumiju starp smaganām un vaigu. Kad garša kļūst vājāka, pakošļājiet vairākas reizes, līdz garša pastiprinās, tad atkal pārtrauciet. Šādā veidā turpiniet košļāšanu apmēram pusstundu. Lieto apmēram 8 – 12 gabaliņus dienā. ..

9.97€ Bez PVN:8.90€

Bezrecepšu zāles
NICORETTE FRESHMINT GUM 2mg N30
NICORETTE FRESHMINT GUM 2mg N30

Nicorette Freshmint košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas. Lietošana: Nicorette Freshmint 2 mg košļājamo gumiju lieto, ja Jūs izsmēķējat mazāk kā 20 cigaretes dienā vai smēķējat 30 minūšu laikā pēc pamošanās. Košļājiet košļājamās gumijas gabaliņu, kad jūtat tieksmi smēķēt. Košļājiet lēnām, līdz garša kļūst spēcīga, tad pārtrauciet un ievietojiet košļājamo gumiju starp smaganām un vaigu. Kad garša kļūst vājāka, pakošļājiet vairākas reizes, līdz garša pastiprinās, tad atkal pārtrauciet. Šādā veidā turpiniet košļāšanu apmēram pusstundu. Lieto apmēram 8 – 12 gabaliņus dienā. ..

9.97€ Bez PVN:8.90€

Bezrecepšu zāles
NICORETTE FRESHMINT GUM 4mg N30
NICORETTE FRESHMINT GUM 4mg N30

Nicorette Freshmint košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas. Lietošana: Nicorette Freshmint 4 mg košļājamo gumiju lieto, ja Jūs izsmēķējat vairāk kā 20 cigaretes dienā vai iepriekš Jums nav izdevies atmest smēķēšanu ar 2 mg košļājamo gumiju. Košļājiet košļājamās gumijas gabaliņu, kad jūtat tieksmi smēķēt. Košļājiet lēnām, līdz garša kļūst spēcīga, tad pārtrauciet un ievietojiet košļājamo gumiju starp smaganām un vaigu. Kad garša kļūst vājāka, pakošļājiet vairākas reizes, līdz garša pastiprinās, tad atkal pārtrauciet. Šādā veidā turpiniet košļāšanu apmēram pusstundu. Lieto apmēram 8 – 12 gabaliņus dienā. ..

9.97€ Bez PVN:8.90€

Uztura bagātinātājs
PARI tabletes 0.5G N100 / EVALAR
PARI tabletes 0.5G N100 / EVALAR

Uztura bagātinātājs ar C vitamīnu  PARI-Evalar klīniskie pētījumi ir veikti KF VAM Narkoloģijas ZPI personām ar alkohola un narkotisko vielu atkarību. 3 tabletes satur ne mazāk kā 7,5 mg flavonoīdu, pārrēķinot uz rutīnu. ..

6.60€ Bez PVN:5.45€

Uztura bagātinātājs
SWANSON KUDZU SAKNE / KUDZU ROOT kapsulas N60
SWANSON KUDZU SAKNE / KUDZU ROOT kapsulas N60

Kudzu kapsulā ir kudzu sakņu pulveris. Kudzu ir bioaktīvo izoflavonu avots. Tie ir genisteīns, daidzeīns. Šīs vielas palīdz samazināt vēlmi pēc alkohola un tabakas, tām ir pozitīva ietekme uz nervu sistēmu, samazina intoksikāciju un atjauno novājinātu ķermeni. Kudzu:  palīdz atturēties no alkohola un smēķēšanas;  samazina nepieciešamību pēc alkohola;  detoksificē iekšējos orgānus un īpaši aknas;  uzlabo dopamīna un serotonīna pieejamību, tādejādi stiprinot nervu sistēmu un veidojot noskaņojumu darbam (dažiem var būt paaugstināta jutība vai apātija),  uzlabo garastāvokli, dod jums enerģiju;  atvieglo klimaktērija perioda kaites. Kudzu, pateicoties tā sastāvā esošiem izoflavoniem, papildina ķermeņa fitoestrogēnus (vielas, kas darbojas līdzīgi kā estrogēni). Ķīniešu tautas medicīna to izmanto dažādu saslimšanu ārstēšanai. Īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri ir atkarīgi no alkohola, tabakas. Ir novērots, ka regulāra kudzu lietošana samazina vajadzību un vēlmi pēc alkohola. Kudzu piemīt spēcīgs detoksikācijas efekts. Zināšanas par šo augu ir nodotas no paaudzes paaudzē. ..

8.00€ Bez PVN:6.61€