Preces

Citi produkti
ESI PROPOLAID DABISKO AROMATISKO EĻĻU MAISĪJUMS AR PROPOLISU 30ML
ESI PROPOLAID DABISKO AROMATISKO EĻĻU MAISĪJUMS AR PROPOLISU 30ML

Šis produkts ir 100% dabisks, satur aromātiskās esences un ir izgatavots no rūpīgi izvēlētām ēteriskām eļļām. Aromātiskās esences ietver eikalipta, piparmētru, kajeput, mentola eļļas un propolisu. Šis produkts ir ideāli piemērots gan telpām kā aromatizētājs, gan inhalācijām, kas padara vidi veselīgāku, gan arī pirtīm. Sastāvdaļas: Eikalipta ēteriskā eļļa, Piparmētru ēteriskā eļļa, Kajeput ēteriskā eļļa, Mentols, Kadiķu ēteriskā eļļa, Propolisa eļļas ekstrakts, Ziemcietes ēteriskā eļļa, Neļķu ēteriskā eļļa. Uzmanību: Ārīgai lietošanai. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nesakratīt. Izvairīties no saskarsmes ar ādu. ..

6.84€ Bez PVN:5.65€

Citi produkti
OMRON INHALATORS COMP AIR NE - C801
OMRON INHALATORS COMP AIR NE - C801

Omron NE-C801 ir portatīvs kompresora inhalators (nebulaizers). Inhalators izstrādāts sadarbībā ar augšējo elpošanas ceļu slimību terapeitiem astmas, hronisku bronhītu, alerģiju un citu respiratoro slimību sekmīgai ārstēšanai. Kompresors iesūknē gaisu miglotāja komplektā. Gaisam iekļūstot miglotāja komplektā, tas pārvērš izrakstītās zāles mikroskopisku daļiņu aerosolā, ko var viegli ieelpot. Inhalators ir izmantojams tikai zāļu ieelpošanai, kas paredzētas elpošanas traucējumu ārstēšanai. Šis inhalators paredzēts lietošanai mājas apstākļos. ..

70.72€ Bez PVN:63.14€

Citi produkti
OMRON INHALATORS COMP AIR NE - C801KD
OMRON INHALATORS COMP AIR NE - C801KD

Omron NE-C801KD ir portatīvs kompresora inhalators (nebulaizers) bērniem. Inhalators izstrādāts sadarbībā ar augšējo elpošanas ceļu slimību terapeitiem astmas, hronisku bronhītu, alerģiju un citu respiratoro slimību sekmīgai ārstēšanai. Kompresors iesūknē gaisu miglotāja komplektā. Gaisam iekļūstot miglotāja komplektā, tas pārvērš izrakstītās zāles mikroskopisku daļiņu aerosolā, ko var viegli ieelpot. Inhalators ir izmantojams tikai zāļu ieelpošanai, kas paredzētas elpošanas traucējumu ārstēšanai. Šis inhalators paredzēts lietošanai mājas apstākļos. ..

76.16€ Bez PVN:68.00€